Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite čia

Sutinku Nesutinku

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokias skolas išieškome?

Išieškome skolas, kurios kyla iš neapmokėtų vekselių, skolos raštelių, sutarčių ir susitarimų. Galime Jums padėti, jeigu darbdavys laiku neatsiskaito ir nesumoka darbo užmokesčio. Taip pat padėsime išieškoti skolą, jeigu Jūsų klientai nevykdo savo įsipareigojimų atsiskaityti pagal sąskaitas už suteiktas paslaugas, atliktus darbus ar prekes.

2. Kokius skolos įrodymus (dokumentus) reikia turėti, norint gauti skolos išieškojimo pasiūlymą?

Jums reikia turėto galiojantį skolos dokumentą, kuris pagrįstų Jūsų norimą išieškoti skolą. Tai gali būti: sutartis, PVM sąskaita faktūra, skolos raštelis, teismo nutartis ar kt. Svarbiausia, kad dokumentas būtų galiojantis. Skolą išieškome ir tuomet, jeigu turite tik susirašinėjimą, kuriame skolininkas pripažįsta, kad yra skolingas, arba turite bankinį pavedimą, pagal kurį skolininkui kyla atsakomybė atsiskaityti su Jumis. Jeigu skolos dokumento neturite arba jis negalioja, galite pasinaudoti puslapyje www.eskolos.lt esančių skolos dokumentų šablonais. Tokiu būdu ateityje turėsite skolos dokumentą, kuris atitinka įstatymo reikalavimus, ir galėsite kreiptis dėl skolos išieškojimo.

3. Ką reiškia skolos pardavimas?

Jūs galite parduoti norimą išieškoti skolą mums ir Jūsų su skolininku nebesies jokie teisiniai santykiai! Patvirtinus skolos pardavimo pasiūlymą, Jums iškart bus sumokėta nurodyta pinigų suma, nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai.

4. Ką reiškia skolos pardavimas sutartos kainos mokėjimą atidedant?

Patvirtinus skolos pardavimo pasiūlymą sutartos kainos mokėjimą atidedant, mes už sutartą kainą vykdysime ikiteisminį ir teisminį skolos išieškojimą. Be to, Jums nereikės niekuo rūpintis – skolos išieškojimo procesą galėsite stebėti prisijungus prie Eskolos.lt vartotojo zonos. Skolos išieškojimas vyksta be jokių išankstinių ar papildomų mokesčių, o sutarta kaina Jums bus sumokėta po visos skolos ar jos dalies išieškojimo iš skolininko.

5. Nuo ko priklauso pasiūlymo sąlygos?

Mes visapusiškai įvertiname skolininko mokumą bei pateikiame Jums adekvačias skolos pardavimo sąlygas. Pateiktos skolos pardavimo sąlygos priklauso nuo Jūsų skolininko mokumo.

6. Ką reiškia pirmas skolos išieškojimas įmonėms nemokamas?

Nemokamai išieškome pirmą įmonės užregistruotą skolą, kai skolininkas yra Lietuvos Respublikoje registruotas juridinis asmuo ir, jeigu dėl skolos priteisimo nėra kreiptasi į teismą, skolos išieškojimas nėra perduotas vykdymui, skolininkui nėra iškelta / keliama bankroto byla.

7. Ar galiu parduoti skolą dėl vaiko išlaikymo ar reikalavimo atlyginti neturtinę žalą?

Ne, nupirkti skolos dėl vaiko išlaikymo ar reikalavimo atlyginti neturtinę žalą, negalime, kadangi to neleidžia įstatymas. Tačiau galime Jums pasiūlyti teisines paslaugas. Tokiu atveju atstovausime Jūsų interesus ir padėsime atgauti Jums priklausančius pinigus už sutartą sėkmės mokestį, teisinių paslaugų teikimo sutarties pagrindu.

8. Ar norint perduoti skolą išieškojimui, reikia mokėti registracijos mokestį?

Ne, mes netaikome jokių registracijos ar išankstinių mokesčių.

9. Ar skolininkas gali būti tik LR pilietis ar LR registruotas juridinis asmuo?

Ne. Turime partnerių visame pasaulyje, todėl užtikriname kokybišką skolų išieškojimą visame pasaulyje. Išieškome skolas iš Lietuvos Respublikos piliečių, esančių užsienyje, taip pat iš kitų valstybių piliečių ir / ar kitose šalyse registruotų juridinių asmenų

10. Kokie asmenys gali pasinaudoti Eskolos.lt paslaugomis?

Visi, tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, norintys išieškoti jiems priklausančią pinigų sumą iš skolininkų, gali kreiptis į Eskolos.lt ir užregistruoti skolą.

11. Užregistravau skolą. Kada galiu tikėtis pasiūlymo ir kokia forma jis man bus pateiktas?

Pasiūlymas dėl skolos pardavimo bus pateiktas darbo valandomis per 15-20 min. nuo Jūsų identifikacijos, skolą pagrindžiančių dokumentų ir informacijos apie skolą gavimo. Pasiūlymo pateikimas gali užtrukti, jeigu skolą pagrindžiančių dokumentų apimtis ar turinys reikalauja papildomo laiko arba mūsų teisininkams iš Jūsų reikalinga papildoma informacija. Informaciją apie pasiūlymo pateikimo procesą Jūs gausite el. paštu ir SMS žinute, o pateiktą pasiūlymą galėsite peržiūrėti ir pasirinkti vartotojo zonoje.

12. Kiek laiko galioja pateiktas skolos pirkimo pasiūlymas?

Pasiūlymas galioja 3 dienas nuo jo pateikimo. Dėl greitai besikeičiančių skolininkų padėties, esame linkę iš naujo persvarstyti skolos pasiūlymą.

13. Ar suvedami asmeniniai duomenys yra konfidencialūs?

Taip. Eskolos.lt esančioje registracijos formoje prašome pateikti asmeninę informaciją (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, asmens kodą ir kt.). Šie duomenys yra reikalingi siekiant patvirtinti Jūsų asmens tapatybę vykdant skolos registravimą, sudarant sutartį, taip pat gali būti naudojami norint susisiekti su Jumis, jeigu kiltų klausimų dėl paslaugos teikimo. Mes gerbiame Jūsų privatumą bei asmeninių duomenų konfidencialumą, todėl Jūsų asmens duomenis saugome ir apdorojome laikydamiesi galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų. Eskolos.lt svetainės patikimumą ir Jūsų duomenų saugumą taip pat užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant šį sertifikatą, tarp mūsų serverio ir Jūsų naršyklės sukuriamas apsaugotas ryšys, kurio dėka viso seanso metu siunčiama informacija yra užšifruojama naudojant unikalų sesijos raktą. Daugiau informacijos apie tai, kaip, kokiu pagrindu, kokiu tikslu, kiek laiko ir kokie Jūsų asmens duomenys saugomi ir apdorojami, galite rasti mūsų puslapio privatumo politikoje.

14. Kodėl kreditorius turi pateikti savo asmens dokumentą?

Kreditoriaus asmens dokumentas reikalingas tam, kad įsitikintume, jog skolos dokumentą pateikė asmuo, kuriam priklauso reikalavimo teisė į skolininką. Tik įsitikinę, kad į mus kreipiasi tokią teisę turintis asmuo, galėsime tikrinti informaciją apie skolininką ir pateikti pasiūlymą dėl skolos pirkimo ar išieškojimo.

Patogu Pinigai Jūsų sąskaitoje Labai paprasta

Itin patogus skolos išieškojimo stebėjimas - sekite visą skolos išieškojimo procesą, prisijungę prie savo paskyros

Išbandykite.

8 700 666 77
Reikia pagalbos?
8 700 666 77 Registruoti skolą

Teisininkų komanda

Paslaugas teikia UAB Legal Balance

Sužinoti daugiau
Privatumo politika
Skundų nagrinėjimo tvarka

Naujienų užsakymas