Skolų pirkimas

  • Užtenka skolos įrodymo - teismo sprendimo, teismo įsakymo, vykdomojo rašto, vykdomojo įrašo, sutarties ar kt. dokumento;
  • Nupirksime Jūsų skolą, iš karto sumokant pinigus;
  • Konsultuojame nemokamai.

Skolos pirkimas sumokant pinigus per 7 darbo dienas

Jei klientas siekia kiek įmanoma greičiau atgauti skolininko pinigus, mes galime pasiūlyti skolų pirkimą per 7 darbo dienas sumokant pinigus. Pasirinkus tokią skolų pardavimo galimybę su skolininku jūsų nebesies jokie teisiniai santykiai, todėl visi vargai liks užmarštyje. Kai tik skolos pardavimo pasiūlymas bus patvirtintas, o visi skolą pagrindžiantys dokumentai bus pateikti per numatytą 7 darbo dienų terminą, klientui bus sumokama sutartyje numatyta pinigų sumą (jokie papildomi mokesčiai nebus taikomi).

Skolos pirkimas atidedant sutartos kainos mokėjimą

Taip pat siūlome skolas parduoti mums ir sutartą skolos pardavimo kainą gauti tada, kai bus išieškota visa skola arba jos dalis. Pirmiausia yra patvirtinamas skolos pardavimo pasiūlymas, ir už sutartą kainą vykdomas ikiteisminis,teisminis ir poteisminis skolų išieškojimas. Klientui nereikia rūpintis jokiais teisiniais formalumais – skolos išieškojimo procesą jis gali stebėti prisijungęs prie eskolos vartotojo zonos. Skolos išieškojimas yra vykdomas be jokių išankstinių mokesčių – sutarta kaina bus mokama tada, kai bus išieškota visa skola arba jos dalis. 

Kada skolos gali būti nuperkamos iš karto?

Nors skolų pirkimas pinigus sumokant iš karto visuomet atrodo kur kas palankesnė galimybė, tačiau svarbu žinoti, kad toks pasiūlymas gali būti pateikiamas ne visais atvejais:

  • Skolų pardavimas per 7 dienas sumokant pinigus galimas tada, kai dėl skolos išieškojimo pagrįstumo nekyla jokių abejonių, pakanka pateiktų skolos pagrįstumą įrodančių dokumentų. Skolų pardavimas per 7 dienas sumokant pinigus klientams gali būti siūlomas tais atvejais, kai skolos atgavimas nėra susijęs su kliento asmeniu (skolos atgavimas susijęs su kliento asmeniu, kai skolininkas turi jam tiesiogiai atlyginti neturtinę žalą, mokėti klientui vaiko ar kito asmens išlaikymo išlaidas, ir t.t.) . Taip pat svarbu žinoti ir tai, kad skolos pardavimas sumokant pinigus galimas, kai skolininko teisinė ar finansinė būklė nėra beviltiška (vertidamai skolininko mokumą ir kitus kriterijus turime tikėtis, jog ateityje skola ar jos dalis bus atgauta);
  • Skolų pirkimas su mokėjimo atidėjimu gali būti pasiūlytas tada, kai galime perimti reikalavimo teisę, pateikiama pakankamai dokumentų skolos pagrįstumo įrodymui, tačiau skolininko teisinė ar finansinė būklė neatitinka mūsų keliamų reikalavimų (klientas yra nemokus ar pan.) Taip pat tokia skolų pirkimo galimybė gali būti siūloma ir tada, jei klientui netiko pateiktas pasiūlymas iš karto sumokėti skolos pinigus.
  • Antstolis neišieško skolos, o Jums skubiai reikia pinigų, kreipkitės į eskolos, mes nupirksime Jūsų skolą, Jūs atgausite dalį pinigų, o skolos išieškojimo rūpesčiai liks praeityje.
  • Turite darbo ginčų komisijos sprendimą dėl neišmokėto darbo užmokesčio, eskolos nupirks tokį sprendimą, iš karto Jums sumokant pinigus.
  • Prisiteisėte skolą, turite teismo įsakymą, teismo sprendimą, vykdomąjį dokumentą, vykdomąjį įrašą ar kt. dokumentą, tačiau nenorite laukti dar ilgiau, kol antstolis išieškos skolą, eskolos nupirks tokias skolas ir Jums nereikės laukti kol bus išieškota Jūsų skola.
  • Paskolinote pinigų draugui ir nesulaukiate grąžinimo sutartu laiku, nupirksime ir šią skolą, jei paskolos faktas įtvirtintas įstatymų nustatyta tvarka.
Atgaukite tai, kas priklauso Jums
+370 700 666 77 Registruoti skolą