Skolų pirkimas

Skolų pirkimas – tai galimybė skolų išieškojimo rūpesčius patikėti šios srities profesionalams. Toks skolų išieškojimo būdas neretai pasirenkamas tada, kai pinigai yra reikalingi pakankamai skubiai, o su skolininku nepavyksta susitarti. Parduodami skolą mums turėsite galimybę kur kas greičiau atgauti jums priklausančius pinigus: tereikės pateikti skolų dokumentus bei pasirašyti skolos (ar skolų) perleidimo aktą. Mes galime užtikrinti, kad jums priklausančius pinigus atgausite kiek įmanoma greičiau, ir galėsime pasiūlyti tinkamiausią atsiskaitymo būdą.

Skolos pirkimas sumokant pinigus per 7 dienas

Jei klientas siekia kiek įmanoma greičiau atgauti skolininko pinigus, mes galime pasiūlyti skolų pirkimą per 7 dienas sumokant pinigus. Pasirinkus tokią skolų pardavimo galimybę su skolininku jūsų nebesies jokie teisiniai santykiai, todėl visi vargai liks užmarštyje. Kai tik skolos pardavimo pasiūlymas bus patvirtintas, per numatytą terminą klientui bus sumokama sutartyje numatyta pinigų sumą (jokie papildomi mokesčiai nebus taikomi).
 

Skolos pirkimas atidedant sutartos kainos mokėjimą


Taip pat siūlome skolas parduoti mums ir sutartą skolos pardavimo kainą gauti tada, kai bus išieškota visa skola arba jos dalis. Pirmiausia yra patvirtinamas skolos pardavimo pasiūlymas, ir už sutartą kainą vykdomas ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas. Klientui nereikia rūpintis jokiais teisiniais formalumais – skolos išieškojimo procesą jis gali stebėti prisijungęs prie Eskolos.lt vartotojo zonos. Skolos išieškojimas yra vykdomas be jokių išankstinių mokesčių – sutarta kaina bus mokama tada, kai bus išieškota visa skola arba jos dalis. 

skolu-pirkimas-is-karto-atsiskaitant

Kada skolos gali būti nuperkamos iš karto?

Nors skolų pirkimas pinigus sumokant iš karto visuomet atrodo kur kas palankesnė galimybė, tačiau svarbu žinoti, kad toks pasiūlymas gali būti pateikiamas ne visais atvejais:

  • Skolų pardavimas per 7 dienas sumokant pinigus galimas tada, kai dėl skolos išieškojimo pagrįstumo nekyla jokių abejonių, pakanka pateiktų skolos pagrįstumą įrodančių dokumentų. Skolų pardavimas per 7 dienas sumokant pinigus klientams gali būti siūlomas tais atvejais, kai skolos atgavimas nėra susijęs su kliento asmeniu (skolos atygavimas susijęs su kliento asmeniu, kai skolininkas turi jam tiesiogiai atlyginti neturtinę žalą, mokėti klientui vaiko ar kito asmens išlaikymo išlaidas, ir t.t.) . Taip pat svarbu žinoti ir tai, kad skolos pardavimas sumokant pinigus galimas, kai skolininko teisinė ar finansinė būklė nėra beviltiška (vertidamai skolininko mokumą ir kitus kriterijus turime tikėtis, jog ateityje skola ar jos dalis bus atgauta);

  • Skolų pirkimas su mokėjimo atidėjimu gali būti pasiūlytas tada, kai galime perimti reikalavimo teisę, pateikiama pakankamai dokumentų skolos pagrįstumo įrodymui, tačiau skolininko teisinė ar finansinė būklė neatitinka mūsų keliamų reikalavimų (klientas yra nemokus ar pan.) Taip pat tokia skolų pirkimo galimybė gali būti siūloma ir tada, jei klientui netiko pateiktas pasiūlymas iš karto sumokėti skolos pinigus.

Jei dėl tam tikrų aplinkybių skolos įsigyti negalime, klientui galime pasiūlyti teisinių paslaugų sutartį ir skolą išieškoti kliento vardu už tam tikrą sėkmės procentą. Susisiekite su mumis jau dabar, ir mes jums pateiksime patį palankiausią pasiūlymą!

Atgaukite tai, kas priklauso Jums

+370 700 666 77 Registruoti skolą