Nesumokėjo algos?
Atgausime, tai, kas TAU priklauso!

Darbo ginčų komisijos priimtas sprendimas yra vykdomasis dokumentas, kuriuo pagrindu galimas priverstinis priteistos skolos išieškojimas iš darbdavio. Eskolos.lt Darbo ginčų komisijos sprendimą iš Jūsų nupirks ir sumokės sutartą dalį pinigų, tad Jums nereikės laukti ilgo proceso, kad atgautumėte iš nesąžiningo darbdavio Jūsų uždirbtus pinigus!

Primename, kad darbdavio mokamą darbo užmokestį sudaro:
  • Pagrindinis darbo užmokestis;
  • Papildomai sutartas užmokestis;
  • Priedai už įgytą kvalifikaciją;
  • Priemokos už papildomą darbą;
  • Premijos;
  • Be visa to, darbdavys su darbuotoju turi atsiskaityti ne tik už darbo užmokestį bet ir išmokėti už kitas su darbo santykiais susijusias ir darbuotojui priklausančias išmokas (už nepanaudotas darbuotojui priklausančias kasmetines atostogos, dienpinigiai, netesybos, ir kita).
Klientų atsiliepimai
Ką daryti tokiu atveju, kai darbdavys neatsiskaito su darbuotoju?

 

Eskolos.lt teisininkų komanda tvirtina, kad nuleisti rankų tikrai nereikia, tačiau delsti ir laukti, kol darbdavys išmokės darbuotojui priklausantį darbo užmokestį ar kitas priklausančias išmokas, nepatariama. Kuo ilgiau bus delsiama imtis skolos išieškojimo veiksmų, tuo didesnė tikimybė, kad darbo užmokesčio išieškojimas užtruks ilgą laikotarpį, taip pat rizikuojama, kad bus atgauta ne visa darbuotojui priklausanti darbo užmokesčio ir/ar su darbo santykiais susijusių išmokų dalis.

 

Atsižvelgiant į tai, rekomenduojame kuo ankščiau dėl neišmokėto darbo užmokesčio ir/ar dėl neišmokėtų su darbo santykiais susijusių išmokų kreiptis į darbo ginčų komisiją ar kitus specialistus, kurie Jums padėtų nepasimesti įstatymų platybėse. Primename, kad darbo ginčų komisija yra privaloma ikiteisminio darbo ginčų nagrinėjimo institucija, sprendžianti individualius darbo ginčus bei kolektyvinius darbo ginčus dėl darbo teisės santykių. Darbo ginčų komisijos priimtas sprendimas yra vykdomasis dokumentas, kuriuo pagrindu galimas priverstinis priteistos skolos išieškojimas iš darbdavio!

 

O jei su darbuotoju neatsiskaičiusiam darbdaviui buvo iškelta bankroto byla, tai pažymime, kad bankroto bylos iškėlimas nėra kliūtis atgauti Jums priklausantį darbo užmokestį!

Turite darbo ginčų komisijos sprendimą?
Registruokite darbo ginčų komisijos sprendimą ir atgaukite tai, kas priklauso JUMS!
+370 700 666 77 Registruoti skolą