Atgausime tai, kas priklauso TAU!


Nupirksime Jums priteistą nesumokėtą atlyginimą:

  • Pinigus pervesime per 7 d. d. nuo sutarties pasirašymo;
  • Jokių sąsajų su dardaviu;
  • Nėra registracijos ir vertinimo mokesčių.
Dar neprisiteisėte darbo užmokesčio ir nežinote nuo ko pradėti?
Eskolos teisininkų komanda gali Jums padėti!
Darbo skolų išieškojimo įmonė

 

  • Įvertinę Jūsų situacija, suteiksime konsultaciją;
  • Parengsime visus dokumentus už Jus;
  • Prireikus - vesime derybas su darbdaviu;
  • Tinka įvairiomis aplinkybėmis - kai skola perduota antstoliui, darbdavys bankrutuoja ar tiesiog vėluoja mokėti atlyginimą
Klientų atsiliepimai
Darbdaviui vėluojant sumokėti atlyginimą, svarbu nedelsti!

Kiekvienas darbuotojas, kuris mano, kad darbdavys pažeidė jo teisėtus interesus, turi teisę kreiptis į ikiteisminio darbo ginčų nagrinėjimo instituciją – Darbo ginčų komisiją, savo interesams apginti, tačiau ši teisė apribota laike. Bendras terminas kreiptis į Darbo ginčų komisiją yra 3 mėnesiai nuo sužinojimo apie savo pažeistais teises, specifiniams darbo santykių aspektams taikomas terminas gali būti dar trumpesnis, todėl svarbu netikėti darbdavio pažadais apie atsiskaitymus ateityje ir apsaugoti savo interesus kreipiantis į specialistus, kurie Jums padėtų nepasimesti įstatymų platybėse, nedelsiant!

Taip pat, kuo ilgiau bus delsiama imtis skolos išieškojimo veiksmų, tuo didesnė tikimybė, kad darbo užmokesčio išieškojimas užtruks ilgą laikotarpį, taip pat rizikuojama, kad bus atgauta ne visa darbuotojui priklausanti darbo užmokesčio ir/ar su darbo santykiais susijusių išmokų dalis.

Pažymėtina, kad net ir praleidus 3-jų mėnesių terminą kreiptis į Darbo ginčų komisiją, eskolos teisininkų komanda gali Jums padėti. Turint pakankamai svarbių priežasčių ir pateiktus argumentuotą prašymą – terminas kreiptis į Darbo ginčų komisiją gali būti atnaujintas. Taip pat, galimas ir ginčo nagrinėjimas teisme.

Turite darbo ginčų komisijos sprendimą?
Registruokite darbo ginčų komisijos sprendimą ir atgaukite tai, kas priklauso JUMS!
+370 700 666 77 Registruoti skolą