Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite čia

Sutinku Nesutinku

Skolų išieškojimas užsienyje

Jei skolininkas reziduoja užsienio šalyse, skolų išieškojimas taip pat yra įmanomas. Nors tam tikrose situacijose procesas tampa sudėtingesnis ir ilgiau trunkantis, tačiau kreipdamiesi į skolų išieškojimo profesionalus visada galite tikėtis pačių geriausių rezultatų. Skolų išieškojimas užsienyje vyksta panašiai, kaip ir mūsų šalyje – skiriasi tik tai, kad gali tekti imtis papildomų priemonių.

Skolų išieškojimo užsienyje eiga

  • Skolininko informavimas: pirmiausia skolininkui siunčiami pranešimai apie sudarytą sutartį ir neįvykdytą prievolę (pranešimai siunčiami registruotu laišku, elektroniniu paštu ar kitais žinomais adresais) ir raginama nedelsiant padengti turimas skolas (klientui yra pateikiama informacija apie skolininkui siunčiamus pranešimus). Jei su skolininku pavyksta susisiekti, derinamos skolų padengimo galimybės bei sudaromas susitarimas dėl skolos padengimo eigos.

eskoloslt-skolu-isieskojimas-uzsienyje
  • Partneriai visame pasaulyje: jei su skolininku nepavyksta susisiekti ar susitarti dėl skolos padengimo, klientui nedelsiant pateikiama ši informacija. Susidarius tokiai situacijai skolos išieškojimas gali būti perduodamas užsienyje esantiems partneriams: esame „EOS cross border“ sistemos dalis, todėl galime užtikrinti sklandų skolų išieškojimą visame pasaulyje. Teikiame skolų išieškojimą ne tik iš užsienyje reziduojančių Lietuvos Respublikos piliečių, bet taip pat ir kitų valstybių piliečių ar juridinių asmenų.

Didžiuojamės, kad didžioji dalis mūsų bandymų išieškoti skolas tampa sėkmingi: mums pavyko išieškoti net 95 procentus skolų, kurios yra ne senesnės nei 90 dienų. Jei prireiktų išieškoti skolą iš užsienyje reziduojančių asmenų, drąsiai kreipkite į mus – pasirūpinsime, kad skolų išieškojimo procesas būtų greitas ir sklandus.

EOS privilegijuotas partneris

eos-privilegijuotas-partneris

Būdami EOS grupės privilegijuotais partneriais, esame pasaulinio skolų išieškojimo bendrovių tinklo, vienijančio skirtingas šalis, kultūras ir tradicijas, dalis. Vadovaujamės EOS elgesio kodekso taisyklėmis bei aukščiausiais kokybės standartais.

8 700 666 77
Reikia pagalbos?
8 700 666 77 Registruoti skolą