Registruokite klientų skolas statybų sektoriuje

  • Nemokamai pateiksime pasiūlymą per 1 d.d.;
  • Patarsime, kaip išvengti skolų ateityje;
  • Nėra registracijos ir sutarties sudarymo mokesčių.

Su eskolos atgauti skolas paprasta

  • Skolų išieškotojai turi žinių ir patirties kaip greitai ir ekonomiškai atgauti kliento skolą.
  • Smulkiam verslui ir meistrams dirbantiems vieniems statybų sektoriuje gali nepakakti žinių, sugebėjimų ir patirties siekiant atsiimti skolas iš didelių įmonių ir korporacijų, kurios turi tam specialiai dedikuotus skyrius.
  • Profesionalūs patyrę išieškotojai žino, kaip pildyti dokumentus, kaip juos valdyti, kad prireikus kelti teisminę bylą – visa reikalinga dokumentacija būtų surinkta ir tvarkingai išsaugota.
  • Profesionalūs išieškotojai ne tik padės atgauti skolas, bet ir patars kaip išvengti ar apsisaugoti nuo panašių situacijų ateityje, kokius saugiklius įsirašyti į sutartis. Jie pataria kokiu būdu geriausia pradėti skolos išieškojimo procesą ir padeda priimti sprendimus.
  • Pirminės nemokamos konsultacijos metu įvertinsime jūsų galimybes atgauti skolą. Pirminės nemokamos konsutacijos metu įvertinsime galimybes atgauti skolą ir dėsime maksimalias pastangas ją atgauti.

Jūsų skolomis pasirūpinsime mes!

Procesas:

Užsiregistruokite mūsų sistemoje
Identifikuokite save mobiliuoju el.parašu, Smart ID ar kitais būdais
Įkelkite skolos dokumentus
Tai galite atlikti ir savo mobiliąjame telefone, tereikia turėti dokumentų nuotraukas ar kopijas
Gaukite pasiūlymą
Per 1 d.d gaukite individualų pasiūlymą Jūsų skolos atgavimui.
Atgaukite pinigus
Itin patogus skolos išieškojimo sekimas - stebėkite visą skolos išieškojimo procesą, prisijungę prie savo paskyros.

Sumokėto avanso (ne)grąžinimas

Nekilnojamojo turto rinkoje ir statybų procesuose dažnai už darbus ar medžiagas prašoma sumokėti avansą. Perkant nekilnojamąjį turtą naudojantis kredito įstaigos paskola dažnai avansas sumokamas dar prieš turint duomenis, ar bankas suteiks paskolą konkrečiam turtui įsigyti, todėl privalu preliminarios pirkimo-pardavimo sutarties ar avanso paėmimo sutarties sąlygose nurodyti galimybę atsiimti avansą, jei bankas ar kita kredito įstaiga nesuteiks paskolos įsigyti nekilnojamąjį turtą. Kitu atveju, avanso grąžinimas pirkėjui yra neprivalomas. 

Avansas taip pat mokamas įmonėms ar meistrams už ateityje atliekamas paslaugas, todėl svarbu apsirašyti sumokėto avanso grąžinimo sąlygas, jei darbų kokybė ar vėluojama suteikti paslaugas netinka. 

Platus spektras

Eskolos turi patirties įvairiais skolų išieškojimo aspektais: netesybų, avanso grąžinimo, žalos atlyginimo. Taip pat veikia įvairiose pasaulio šalyse, todėl gali padėti atsiimti skolas iš bet kurio pasaulio kampelio. Mūsų skolų išieškojimo bendrovė padeda susigrąžinti skolas juridiniams ir fiziniams asmenims iš kitų juridinių ar fizinių asmenų, bei veikia visame pasaulyje. Taip pat, siūlome galimybę parduoti prisiteistus reikalavimus.

Dažniausios skolos statybų sektoriuje

Dažnai statybų sektorius įsivaizduojamas kaip didelės įmonės, kurios užsiima dideliais investiciniais projektais ir tūkstančius kvadratinių metrų užimančių pastatų statyba. Tai tik dalis statybų sektoriaus. Kita dalis yra fiziniai asmenys bei mažos ir vidutinės įmonės, kurios dirba statybose (nuo pastatų projektavimo iki jų pridavimo).

Statybų sektorius yra vienas iš didžiausių Lietuvoje įsiskolinusių sektorių. Skolų išieškojimo bendrovės dirbdamos statybų sektoriuje su skolomis dažniausiai susiduria su prastai parengtomis sutartimis, dokumentacijos nebuvimu, rašytinių sutarčių neskaitymu, darbų priėmimo-perdavimo aktų nebuvimu, kurios apsunkina skolos atsiėmimą. 

Neatsiskaitymas už atliktus darbus / medžiagas

Itin dažna smulkių įmonių ir meistrų, dirbančių pagal individualios veiklos pažymą, problema yra tai, kad klientai neatsiskaito už darbus / medžiagas. Klientai norėdami atsiimti nesumokėtą skolą turi įrodyti rašytiniais dokumentais (sutartis, priėmimo-perdavimo aktas, važtaraštis, sąskaitos-faktūros ir kt.) savo reikalavimą. Ypatingai jie reikalingi tada, jei neįmanoma skolos atsiimti neįtraukus tesiminių institucijų. 

Žalos neatlyginimas

Skolos išieškojimas statybose galimas ir dėl paslaugų teikimo metu patirtos žalos. Šiuo metu daugelis profesionaliai dirbančių įmonių savo veiklą ir statybos darbų riziką apsidraudžia, kad patyrus žalą, nereikėtų mokėti iš savų apyvartinių lėšų.

Skolos išieškojimas iš rangovo, kuris nebuvo apsidraudęs yra sudėtingesnis procesas, nes abi pusės turi susitarti dėl patirtos žalos dydžio. Jei to nepavyksta atlikti, tuomet skolos išieškojimas perduodamas teismams. 

Klientų atsiliepimai

Rezultatai verti laiko ir pinigų

Išieškojimo įmonės uždirba iš sėkmingų skolų išieškojimo, todėl yra itin motyvuotos efektyviai ir greitai išspręsti skolos atgavimo klausimą. Kitaip tariant, eskolos komanda yra suinteresuota surasti sprendimą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius. 

Išieškojimas dėl statybų
+370 700 666 77 Registruoti skolą