Turite užsienio klientą, kuris neapmoka sąskaitų? Skolininkas pabėgo į užsienį?
Skolų išieškojimas visame pasaulyje

Būdami globalaus tinklo EOS dalimi, kuris vienija skolų išieškojimo įmones daugelyje šalių, galime sėkmingai išieškoti skolas bet kurioje pasaulio valstybėje. Šis tinklas vienija skolų administravimo įmones daugiau nei 180 pasaulio šalių, kas leidžia užtikrinti sklandų bei efektyvų išieškojimo procesą iš užsienyje esančių fizinių bei juridinių asmenų.

Vadovaujamės EOS elgesio kodekso taisyklėmis bei aukščiausiais kokybės standartais, esame pasaulinio skolų išieškojimo bendrovių tinklo, vienijančio skirtingas šalis, kultūras ir tradicijas, dalis.

Didelė patirtis skolų išieškojimo srityje leidžia mūsų klientams atgauti lėšas užsienyje nepatiriant papildomų išlaidų, - pasiūlymą pateikiame nemokamai - nėra jokių registracijos ir sutarties sudarymo mokesčių. Dirbame tik už sėkmės mokestį

Kodėl verta skolos išieškojimą užsienyje patikėti eskolos?
  • Visą skolos užsienyje išieškojimo procesą per partnerių tinklą tvarko eskolos. Klientui skolos išieškojimo procesas yra itin patogus, kadangi dėl skirtingose šalyse esančių reikalavimų bendraujate su eskolos teisininku lietuvių kalba
  • Tarptautinis skolų išieškojimas vykdomas tiek iš fizinių, tiek iš juridinių asmenų. EOS partnerių tinklas leidžia skolas išieškoti kiekvienoje valstybėje pagal ten galiojančius teisės aktus, nes išieškojimas vykdomas vietinės išieškojimo įmonės
  • Mūsų tikslas skolas atgauti kuo greičiau ir išsaugoti gerus klientų tarpusavio santykius
  • Bendradarbiaujame be jokių išankstinių mokesčių, - jei nėra rezultato, paslauga Jums nekainuoja

  • Kreipkitės į eskolos profesionalus jau dabar!
Skolų išieškojimo eiga užsienyje
Registruokite skolą ir gaukite išieškojimo pasiūlymą
eskolos komanda nemokamai įvertins skolą ir pateiks išieškojimo pasiūlymą per 1 darbo dieną.
Patvirtinkite pasiūlymą
Patvirtinkite pasiūlymą nuotoliniu būdu eskolos.lt savitarnos zonoje.
Perduosime išieškojimą užsienio partneriams
eskolos komanda perduos skolos išieškojimą į tą šalį, kurioje yra skolininkas. Tai reiškia, jog skolos išieškojimas yra vykdomas užsienyje, remiantis šalies, kurioje yra skolininkas, teisės aktais.
Atgaukite pinigus
Po sėkmingo skolos išieškojimo užsienyje, Jums bus atliktas mokėjimas į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
Skolos išieškojimas Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Islandijoje pasižymi itin aukšta išieškojimo tikimybe, nepraleiskite progos atgauti tai, kas Jums priklauso!
Ar žinojote, kad tikslaus skolininko adreso žinojimas padidina skolos išieškojimo tikimybę ir sumažina skolos išieškojimo kaštus, kai skolininkas yra Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir daugelyje kt. šalių?
Jei prireiktų išieškoti skolą iš užsienyje reziduojančių asmenų, drąsiai kreipkite į mus – pasirūpinsime, kad skolų išieškojimo procesas būtų greitas ir sklandus.
Skolos iš kitų šalių
+370 700 666 77 Registruoti skolą